XIXO-QUALITY

XIXO - "chuť tvého života"

XIXO je jednou z nejrychleji rostoucích značek FMCG na trhu s nealkoholickými nápoji v Evropě.

Tady začíná kvalita! Ochranná známka Xixo a označení Xixo Quality garantuje nejvyšší kvalitu pro celé portfolio nealkoholických nápojů z produktové řady pod označením Xixo.

Prémiové osvěžující nápoje se vedle přísně dodržovaných standardů kvality připravují v nejmodernější evropské stáčírně ve vesničce Szikszó v kraji Borsod o rozloze 104.000 m2 a to od roku 2011.

Za nejvyšší kvalitu a vyvážené chuťové vlastnosti vděčí pečlivému výběru prvotřídních surovin a využití přírodní minerální vody z více jak 200 metrové hloubky.                                                                                                                                               Nápoje se plní na ultramoderní výrobní lince a všechny produkty procházejí během výroby přísným kontrolním systémem. Výrobní proces se provádí v plně automatizovaném a aseptickém prostoru, čímž je zajištěna zvýšená sterilizace. Továrna splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti potravin. (FSSC 22000, IFS, BRC)

Xixo jako mladá značka dva roky po sobě po zavedeni na trh získalo několik ocenění M.B. a volby spotřebitele.                     Dnes je dome 2 největším hráčem v kategorii nealkoholických nápojů.

V rámci programu kontroly kvality ocenili členové představenstva SVI vysokou kvalitu čajů XIXOledové čaje  získali za svoji kvalitu certifikaci Swiss Vitamin Institute's official certification.

V roce 2018 získává výrobní závod ocenění Evropské ACQ5 Global Awards jako výrobní závod roku.

Jednou z nejdůležitějších závazků značky je poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní výrobky za přijatelné ceny. Cílem společnosti je také neslučitelně spojit kvalitu nealkoholických nápojů s kvalitou značky XIXO.

Nápoje Xixo jsou Pasterizované a Bez umělých barviv,obsahují Přírodní čajový extrakt a Antioxidanty.

Jsou vhodné v každém počasí. Ať už se jedná o milovníky klasických příchutí, či zastánců chutí neobvyklých.

Doporučujeme podávat chlazené.


Vezmi do ruky cool plechovku a vykroč. Za dobrodružstvím, na party, do školy nebo jen tak mezi kámošů. Určitě budeš vypadat a cítit se jako dospělý.
Ano, můžeš to pít! Protože tento čaj je absolutně vhodný pro děti, Tvé zdraví v žádném případě neohrožují konzervanty či umělá barviva. Víš, co to je? Jsou to škodlivé látky, pro které Ti rodiče málokdy dovolí pít ostatní cool nápoje v plechovkách. A antioxidanty? Pro ty by si ho měl pít ještě častěji!

Vždy. No ne na úkor zdraví. Jdeš právě z fitka? Vybral si se naopak do parku, na piknik, na procházku? Si rád plný energie, aktivní a kreativní. Vedeš zdravý životní styl a ani nápoji nechceš ohrozit své zdraví. Vyber si XIXO. Obsahuje látky, které pomohou Tvému organismu vystartovat, což určitě oceníš. Povzbudí Tě, ale ty nemusíš váhat mezi energií a chemií. Maltodextrin s povzbuzujícími účinky nezatíží v žádném případě negativní Tvůj organismus, účinky čaje jsou známé - neobsahuje kalorie, tělu dodá potřebné vitamíny a minerály, pokožce svěží vzhled.

Lidské tělo tvoří až v 70% voda. Denní dávka tekutin by měla být úměrná věku, pohlaví a hmotnosti, ale průměrně jde o 1,5 litru tekutin. Doporučená je zejména voda a čaje. Pokud chceš výraznější chuť, dej si čaj. Vyber si. Jahoda, citron nebo broskev. Osvěží, ale dodá i vitalitu, bude stimulantem během únavných dní. Pít nemáš jen tehdy, když si žízeň, ale už když si, měj vždy po ruce šikovné XIXO. Nezabere mnoho místa a možná Tě zachrání, když už nebudeš zvládat.Features

XIXO drinks are young successful participators of the soft drink market. The brand was founded in Hungary in 2014 as a part of a privately owned family company. XIXO is one of the fastest growing FMCG brands on the soft drink market in Europe.

The taste of XIXO Ice Tea drinks has made a significant impression. All XIXO products are produced in the most modern bottling plant in Europe. The 'XIXO Quality' mark guarantees particularly high quality. The assorted and first class raw materials have gone through severe quality control system in conjunction with the depth of more than several hundreds of meters natural mineral water used for XIXO drinks which do not contain any synthetic colorants.

The brand is considered to be a top choice for consumers worldwide. The success of XIXO brand lies in its exceptional quality, eye-catching design, great value for money and top of the class marketing.

XIXO brand is really committed to international expansion in the future!

Reasons we are unique in the soft drink market:

 • continous greenfield investments
 • first class human resource capacity
 • commitment towards international expansion
 • top-of-the-line filling factory
 • outstanding international marketing and brand strategy
 • excellent quality at an affordable price and
 • proven success where it's already marketed

XIXO received the Swiss Vitamin Institute's official certification for its Ice Teas. The Swiss Vitamin Institute is an official control laboratory for vitamins recognised by the Swiss Accreditation Service, the Institute for Reference Materials and Measurement IRMM of the European Commission, healthcare Swiss insurers. In the framework of the quality control program of the institute the SVI Board Members approved the high quality of XIXO Ice Teas.

Plant

 • is a newly (2011) built fully automated ultra-modern factory, with the best available technology
 • is along all (not just drink!) factories: one of Europe's best three factories in the 'Global and World Class Manufacturing' category, by the prestigious Strategic Manufacturing Awards (aside of the factories such Alstom, Heineken, L'Oreal, Unilever, Toyota Motor Europe, Sara Lee etc.)
 • has the strictest and highest possible food safety certification in Europe: FSSC22000, and also IFS, BRC, Halal certifications
 • the capacity of the factory is about 1.5 billion cans per year
 • is accompanied by a fully automated logistic center
 • soon it will be accompanied by an aluminium can plant, becoming the first and largest privately owned wall-towall factory in Europe
 • has a high-tech laboratory for constant monitoring of the parameters of the drinks
 • no quality issues at all (neither with drink, nor with (leaking) cans)